Loder Tren CHOO CHOO 0750

SL0385

Produkte te reja

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Treni gazmor shumengjyresh me dy vagona i markes WinFun.

Per femijet mbi 1 vjec.

Te pershtatshme per zhvillimin dhe stimulimin e kordinimit dhe shkathtesise se femijes.

Treni ka tinguj terheqes e zbavites per femijet.

Per te nevojiten 2 batari AAA.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: