Radhitese ne Kuti me Lidhese Vajza 20 Elemente 4 Motive

BAO0303

Produkte te reja

Pino

498 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje per vajzat e vogla mbi 3 vjec.

Rradhitese prej druri me 20 elemente.

Nje vajze e vogel me rrobat e saj te vecanta duhet te vishet, ndihmojeni.

E pershtatshme per te zhvilluar me teper kembenguljen e femijes dhe menyren e te menduarit dhe kombinuarit te ngjyrave dhe veshjeve.

Kur luan se bashku me shoqet me kete rradhitese femija inkurajon komunikimin dhe aftesite sociale.

Permasat: 18,5x23x2,5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: