Pino NTC Asocijime - Matematika Zmadho

Pino NTC Asocijime - Matematika

BAO0328

Produkte te reja

Pino

499 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje qe bazohet ne logjiken matematikore

Ndihmon femijet e moshes 4-7 vjec te zhvillojne logjiken matematikore

Perbehet nga 9 pllaka te ndara ne 3 pjese 

Njera pjese permban numrat nga 1-9 se bashku me fotot e flamujve, ndersa dy pjeset e tjera permbajne karikatura dhe veprime matematikore

Qellimi ehste qe femijet te mesojne te bejne veprime matematikore ne menyre korrekte

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4-7 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: