Globo Rere Kinetike dhe Kafshet e Egra 300 Gr

IF0086

Produkte te reja

Globo

24 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loje e vecante dhe e bukur, nje dhurate e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Rera kinetike do te ofroje argetim pa fund.

Ne paketim do te gjeni edhe 4 forma kafshesh te ndryshme.

Paketimi pershn 300 g.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: