Globo Kamion Transporti me 9 Makina te Vogla 36M+

Produkte te reja

Globo

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Super kamioni i markes Globo.

Ai mban 9 makina te vogla si dhe disa nga tabelat e qarkullimit rrugor.

Makinat jane shumengjyreshe dhe te pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Nje dhurate e bukur per shoferat e ardhshem.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: