Pino NTC Asocijime - Numrat Zmadho

Pino NTC Asocijime - Numrat

BAO0329

Produkte te reja

Pino

498 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Numrat Nje loje qe bazohet ne logjiken matematikore

Per femijet e moshes 3-6 vjec

Perbehet nga 9 pllaka te ndara ne 2 pjese 

Njera pjese permban numrat nga 1-9 se bashku me flamujt, ndersa dy pjeset e tjera permbajne karikatura e kontinenteve perkatese dhe numrat

Qellimi eshte qe femijet te mesojne te bejne veprime ne menyre korrekte si dhe te mbajne mend e te njohin boten

30 produkte te tjere ne kete kategori: