Globo Makine Porsche Panamera me Telekomande 36M+ Zmadho

Globo Makine Porsche Panamera me Telekomande 36M+

Produkte te reja

Globo

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje makine Porsche Panamera per femije mbi 3 vjeç, e markes Globo.

Makina eshte me telekomande me ane te se ciles mund ta komandoni makinen ne distance.

Femijet mund te luajne me njeri tjetrin duke garuar dhe duke perjetuar nje aventure te vertete.

Me drita terheqese per femijet dhe mund te zgjidhni njeren nga ngjyrat te bardhe, te zeze ose te kuqe.

Makina dhe telekomanda kane nevoje per bateri.

Permasat 42.5 x 31 x 31.5cm

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: