Globo Set Kuzhine me 13 Pjese 3+

Produkte te reja

Globo

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set me aksesore kuzhine.

E markes Globo per femije mbi 3 vjec.

Kreative dhe sfiduese, meson femijet te ambientohen me gatimin.

Paketimi permban 13 aksesore te ndryshme.

Permasat 57 x 36.5 x 28.5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: