Pino Ora Zmadho

Pino Ora

BAO0284

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pino Ora Ore e markes Pino me numra te medhenjt.

E pershtatshme per femijet e moshave mbi 3vjec.

Femijet do ta ndertojne vete oren duke rradhitur numrat e duke mesuar pjeset e ores.

Mjaft edukative pasi lejon femijet tuaj te mesojne numrat, ngjyrat.

Zhvillojne aftesite motorike, koordinimin sy - dore etj.

Materiali eshte druri.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: