Loder Torte Shumengjyreshe 0770

SL0396

Produkte te reja

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje e vecante me unaza ne forme torte.

Nje loje klasike qe nuk duhet te mungoje ne grumbullin e lodrave.

Me ngjyra te forta per te terhequr vemendjen

Kjo ben te mundur stimulimin ne perceptimin e ngjyrave dhe te fomave.

Kjo loje gjithashtu ndihmon ne zhvillimin e aftesive grumbulluese dhe renditese te femijes.

E pershtatshme per femije mbi 6 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: