Pino Radhitese ne Kuti me Lidhese 20 Elemente 4 Motive Zmadho

Pino Radhitese ne Kuti me Lidhese 20 Elemente 4 Motive

BAO0304

Produkte te reja

Pino

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje per djemte e vegje mbi 3 vjec Rradhitese prej druri me 20 elemente dhe 4 veshje te ndryshme.

Nje djale i vogel me rrobat e tij te vecanta duhet te vishet, ndihmojeni...

E pershtatshme per te zhvilluar me teper kembenguljen e femijes dhe menyren e te menduarit dhe kombinuarit te ngjyrave dhe veshjeve.

Kur luan se bashku me djem apoo femije te tjere me kete rradhitese femija inkurajon komunikimin dhe aftesite sociale.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: