Globo Set Stilimi Flokesh me Bateri 36M+

Produkte te reja

Globo

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Aksesore per stiliin e flokeve per te qene me e bukura e festes.

Nje set bukurie per vajzat mbi 3 vjec, e markes Globo.

Aksesore te ndryshem per tu dukur te bukura gjithmone.

Seti ka nevoje per bateri.

Permasat 41 x 31.5 x 26 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: