Globo Forma Ndertuese 283gr 3+

IF0121

Produkte te reja

Globo

58 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Forma ndertuese shumengjyreshe nga marka Globo.

Format dhe karakteret që do të ndërtohen me 40 shkopinj.

Per femije mbi 3 vjeç. Formueset peshojne 283 gr.

Permasat 49.5 x 25 x 61.5cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: