Pino Domino Frutat Zmadho

Pino Domino Frutat

BAO0294

Produkte te reja

499 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loja domino "Frutat" permban 28 elemente te cilat jane prej druri.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Loja eshte e markes Pino.

Kjo loje ndihmon femijet te jene me social pas ajo luhet ne grup.

Nxit ndjenjen e bahkepunimit dhe te konkurences.

I meson te kontrollojne emocionet si ne rastin kur fitojne por edhe kur humbasin.

Mesojini femijet si te luajne dhe te argetohen, jo te luajne vetem per te fituar.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: