Clementoni Loder Treni Disney Baby Activity Train

NOL0634

Produkte te reja

Clementoni

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Treni shumengjyresh disney i markes Clementoni.

Per femijet mbi 10 muajsh.

Te pershtatshme per zhvillimin dhe stimulimin e kordinimit dhe shkathtesise se femijes.

Material i bute dhe i pademshen, nuk jane toksike dhe jo aromatike. Lahen lehtesisht.

Permasat 30.4 x 24.5 x 5.9 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: