Pino Logjike 6 Tema Zmadho

Pino Logjike 6 Tema

BAO0289

Produkte te reja

Pino

496 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje puzzle logjik per femije mbi 18 muajsh.

Ne forme katrore dhe me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Puzzle permban pjese per ti vendosur sipas 6 temave te ndryshme.

Kjo loje do të argëtojë fëmijët dhe do ti angazhoje ata në aktivitetet e të mësuarit dallimet midis koncepteve dhe llojet e frutave, kafshëve, automjeteve .

Kjo loje zhvillon intelektin e femijes ne njohjen e ngjyrave dhe emrat e objekteve.

Permasat: 31x31x1 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: