Clementoni Puzzle 3x48 Princess Zmadho

Clementoni Puzzle 3x48 Princess

NOL0429

Produkte te reja

Clementoni

29 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puzzle e markes Clemenetoni "Princess Disney".

Krijoni personazhet e filmit vizatimor te dashur per femijet nga Disney.

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 4 vjec.

Kijoni 3 pamje te ndryshme me nga 48 pjese secila.

Nje loje kreative qe zhcillon aftesine e koordinimit tek femijet.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: