Globo Makine me Telekomande Anti Gravitet 8A+

Produkte te reja

Globo

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Makine antigravitet e markes Globo.

Me telekomande per femije mbi 8 vjeç.

Makina rrotullohet 360 grade nese has ndonje pengese.

Nje dhurate shume e bukur per femijet qe adhurojne makinat.

Permasat 38 x 24 x 26cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: