Clementoni Puzzle Soy Luna 250 Pjese Zmadho

Clementoni Puzzle Soy Luna 250 Pjese

NOL0376

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puzzle Clemenetoni me 250 pjese.

Per femije mbi 7 vjeç.

Futuni ne boten e Soy Luna "Fun Happens".

Me shume ngjyra dhe te nje cilesie te larte.

Argeton dhe zhvillon aftesi te ndryshme tek femijet.

Permasat 38 x 18 x 6 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 7 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: