Globo Krijo plastelinen Tende 80 gr 4+

Produkte te reja

Globo

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krijo plastelinen tende, nje kuti me plasteline nga marka Globo

80 grame plasteline vetem per femijet

Mund te ndertohet dhe te krijoni format e deshiruara

Zhvillon imagjinaten dhe kreativitetin

Per femije mbi 4 vjeç

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: