Burago Makina Ferrari 1:64 56105 Zmadho

Burago Makina Ferrari 1:64 56105

SL0447

Produkte te reja

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set Burago me 5 makina Ferrari te modeleve te ndryshme

Shkalla 1:64 perafersisht 8cm

Per te gjithe adhuruesit e vegjel te makinave mbi 3 vjeç

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: