Pino Matesi i Rritjes Xhungla Zmadho

Pino Matesi i Rritjes Xhungla

BAO0301

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Matesi i rritjes prej druri "Xhungla", i markes Pino.

Argetohuni se bashku me femijet duke i matur dhe duke shenuar cdo centimeter te rritjese se tyre.

Matesi eshte i vecante. Ne te gjithe gjatesine e tij gjenden kafshet e xhungles.

Min: 70cm  Max: 150cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: