Pino Lodra me Shtytje

Produkte te reja

Pino

1492 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gjate kohes qe femija juaj hedh hapat e pare ka nevoje te mesoje aftesite e tij te te nxenit

Lojrat 'Shtyj' i ndihmojne ata te zhvillojne keto aftesi

Per femije mbi 3 vjec

Permasat: 55x8,5x18 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: