Pino Kuba Prej Druri - Perralla Flokarta

BAO0285

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pino Kuba Prej Druri - Perralla Flokarta Puzzle me kuba prej druri per femije mbi 18 muajsh.

Ne forme katrore dhe me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Formuesja ka 15 elemente dhe konsiston ne ndertimin e perralles se Flokartes.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat.

Permasat: 20x13x5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: