Biçiklete Max 12" Pinky Zmadho

Biçiklete Max 12" Pinky

OZ0686

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

7 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biciklete per femije e markes Max Pinky me madhesi gomash 12"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj

Me ngjyre pink dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin

Femija juaj do te shijoje aventuren e pilotimit ne mjetin e tyre te pare

30 produkte te tjere ne kete kategori: