Biçiklete 16" Max Super Max Zmadho

Biçiklete 16" Max Super Max

OZ0540

Produkte te reja

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biciklete per femije e markes Max Super Max me madhesi gomash 16"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj

Me ngjyre bojqill dhe jeshile dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin

Kjo biciklete ke nje sistem frenimi linear

Femija juaj do te shijoje aventuren e pilotimit ne mjetin e tyre te pare

30 produkte te tjere ne kete kategori: