Biçiklete 16" Max Kitty Zmadho

Biçiklete 16" Max Kitty

OZ0539

Produkte te reja

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biçiklete 16" Max Kitty

Biciklete per femije e markes Max Kitty me madhesi gomash 16"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj

Me ngjyre pink dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin

Fëmija juaj do të shijoje aventurën e pilotimit në automjetin e tyre të parë dhe ju do të shijoni dhe do të kontrolloni ate në çdo fazë të mësimit.

30 produkte te tjere ne kete kategori: