Pino Radhitese ne Kuti Arushi 20 Elemente 4 Motive Zmadho

Pino Radhitese ne Kuti Arushi 20 Elemente 4 Motive

BAO0306

Produkte te reja

Pino

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje puzzle me 4 motive dhe 20 elemente ne kuti prej druri.

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec.

Çdo pjesë e enigmës është shënuar me ilustrim që e bën më të lehtë identifikimin e "gjeagjezes" .

Duke i bere bashke femija mbush pjeset qe mungojne per te formuar arushin Kjo është lodër që nxit zhvillimin e të menduarit, perceptimit dhe përfundimit, ndërsa, në të njëjtën kohë, zhvillon aftësitë motorike gjobë, saktësinë dhe koordinimin e lëvizjes.

Terheq vemendjen e femijes dhe e nxit ate te reagoje.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: