Pino Labirint Ferma Zmadho

Pino Labirint Ferma

BAO0313

Produkte te reja

Pino

499 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 170 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje labirint me mistere ne ferme Lidhni trupin e kafshes me koken 

Nje pino prej druri per femije mbi 18 muajsh

Gjate plotesimit te labirintit femija has veshtiresi dhe ve ne levizje te menduarin logjik

Zhvillon aftesine e femijes per te planifikuar, organizuar dhe perqendruar ne zgjidhjen e gjeagjezes

Permasat: 30x22,5x2 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: