Pino Ksilofon me Ngjyra Zmadho

Pino Ksilofon me Ngjyra

BAO0348

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

 Eksperimentimi me instrumente muzikore dhe objekte te tjera qe prodhojne tinguj ndihmojne femijet te dallojne zera

Permbushin kapacitetin e femijes per te zbuluar ndjenjat, fantazite dhe idete e tyre krijuese

Ksilofon druri per femije mbi 18 muajsh, qe jane ne hapat e pare te rritjes

Ksilofoni eshte me ngjyra qe terheq edhe vemendjen e femijes

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: