Pino Kova me Kube set 40 Elemente

BAO0421

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 250 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kove me kube prej druri per femije mbi 12 muajsh.

Seti permban 40 forma te ndryshme gjeometrike shumengjyreshe.

Ato mund te perdoren per ndertimin e objekteve te ndryshme. Femijet do te arrijne te dallojne ngjyrat, format etj.

Keto kube jane ideale per zhvillimin e imagjinates, kreativitetin, aftesite intelektuale dhe motorike.

Permasat: 18,5x18,5x5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: