Pino Kova me Kube set 40 Elemente

BAO0421

Produkte te reja

Pino

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 250 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Kove me kube prej druri per femije mbi 12 muajsh.

Seti permban 40 forma te ndryshme gjeometrike shumengjyreshe.

Ato mund te perdoren per ndertimin e objekteve te ndryshme. Femijet do te arrijne te dallojne ngjyrat, format etj.

Keto kube jane ideale per zhvillimin e imagjinates, kreativitetin, aftesite intelektuale dhe motorike.

Permasat: 18,5x18,5x5 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: