Pino Labirint i Madh me Rruaza Zmadho

Pino Labirint i Madh me Rruaza

BAO0351

Produkte te reja

Pino

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mesoni femijen tuaj te njohin ngjyrat dhe format e objekteve e te argetohet njekohesisht

Me labirinthin me rruaza ju ndihmoni femijen te shfaqin aftesite e tyre te shkathtesise, perqendrimit dhe kapjen vizuale te imazhit te objekteve

Nje loje didaktike e markes Pino prej druri e madhe per femije mbi 3 vjec

Permasat: 21,5x8,8x17 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: