Tren qe Fryhet Fisher Price

JUM0170

Produkte te reja

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 690 Lekë

3 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Treni qe fryhet do te ofroje argetim pa fund per femijet

Ai sherben edhe si nje rreshkitese ku femijet dalin ne anen tjeter te trenit

Mund ta perdorni ne ambiente te mbyllura por edhe ne natyre

E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec

Materiali vinyl dhe me permasa 132 x 89 x 94 cm

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 132 x 89 x 94 cm
Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: