Pino Format Gjeometrike ne Tabele

BAO0333

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Format gjeometrike per femijet mbi 2 vjec.

Loje prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Formuesja ka elemente te cilat duhet te renditen sipas ngjyrave dhe fomave.

Kjo loje terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine vizuale per te dalluar format dhe ngjyrat, aftesite motorike te femijeve si dhe zhvillimin e kapacitetit te memories.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: