Pino Unazat Didaktike Zmadho

Pino Unazat Didaktike

BAO0332

Produkte te reja

Pino

497 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Unazat didaktike per femijet mbi 2 vjec.

Loja eshte prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Ajo permban platformen e cila ke te shenuar numrat dhe ngjyrat per te rradhitur unazat.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine e kordinimit sy-dore si dhe aftesine e perqendrimit dhe te menduarit logjik per te dalluar ngjyrat dhe numrat.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: