Pino Dindolino

BAO0331

Produkte te reja

Pino

497 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

 Dindolino per femijet mbi 2 vjec.

Loja eshte prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Ajo permban platformen ne te cilen rradhiten unazat.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesite motorike.

Nepermjet kesaj loje femijet do te mesojne konceptet si e madhe- e vogel, lart- poshte etj.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: