Motor per Femije CLK-1203

Produkte te reja

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

14 990 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Per argetim per femijen tuaj

Motorr me drita dhe komanda

I sigurt dhe i rehatshem 

Punon me bateri dhe pedale

Gjithashtu ka dhe buton ne kroskot

Pasqyra anesore dhe xhamin mbrojtes perpara (material plastik per sigurine e femijes)

I pershtatshem per mosha mbi 2 vjec (nen kujdesin e prinderve)

Material cilesore dhe rezistent dhe me ngjyre te bardhe

Jepini kenaqesine femijes tuaj te ndihet nje shofer i vertete

Me bateri te karikueshme

30 produkte te tjere ne kete kategori: