Pino Kube Druri Kafshet e Gezuara 16 Elemente

BAO0300

Produkte te reja

Pino

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puzzle me kuba prej druri per femije mbi 18 muajsh.

Ne forme katrore dhe me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Formuesja ka 16 elemente dhe konsiston ne ndertimin e 3 pamjeve te ndryshme me kafshe.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat.

Permasat: 20x20x5,5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: