Pino Keshtjella

BAO0425

Produkte te reja

Pino

501 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

 Nje loje edukative me forma e ngjyra te ndryshme

Ndihmon femijet tuaj te njohin ngjyrat dhe format ne te njejten kohe qe luani

Formoni keshtjellen.

Stimulon imagjinaten dhe sensin e orientimit, planifikimit dhe balances. E pershtatshme per femije mbi 12 muajsh

Permasat: 23x22x6 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: