Tren Prej Druri Pino Express

BAO0349

Produkte te reja

Pino

501 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loje prej druri ne formen e nje treni express

Lokomotiva dhe vagonat, nje mundesi e mire per te mesuar funksionet dhe per tu argetuar

Inkurajon zhvillimin e aftesive motorike, imagjinates, krijimtarise dhe zhdervjelltesi

Loja Pino zhvillon edhe disa cilesi personale te femijes si durimi, kembengulja, planifikimi dhe vete-besimi Per femije mbi 18 muajsh

Permasat: 44,5x8x10 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: