Pino Kova me Kube Edukative set 100 Elemente

BAO0422

Produkte te reja

Pino

498 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

 Kove me kube prej druri per femije mbi 12 muajsh.

Seti permban 100 forma te ndryshme gjeometrike shumngjyreshe.

Ato mund te perdoren per ndertimin e objekteve te ndryshme.

Femijet do te arrijne te dallojne ngjyrat, format etj. Keto kube jane ideale per zhvillimin e imagjinates, kreativitetin, aftesite intelektuale dhe motorike.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: