Clementoni Loder Work Bench Baby

NOL0574

Produkte te reja

Clementoni

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Një banket i pasur për të luajtur me 3 mjete, një çekiç, një kaçavidë dhe një çeles 

Seti i Clementon ka dhe 6 pajisje, thonj, bulona dhe vida, për një argëtim të pasur dhe interaktiv.    

Ai gjithashtu bëhet një vegël praktike që fëmija gjithmonë mund të bartë me vete.     

Stimulon koordinimin e dorës dhe aftësitë manuale. Per femije 10-36 muajsh

30 produkte te tjere ne kete kategori: