Geomag Formuese Manjetike Glitter 44cp

A-001476

Produkte te reja

Geomag

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Geomag Formuese Manjetike Glitter

Shufrat dhe sferat manjetike do te zhvillojne imagjinaten e femijes per krijime te ndryshme

Paketimi permban 44 formuese me forma dhe ngjyra te ndryshme 

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

30 produkte te tjere ne kete kategori: