Monopatine Super Wings Zmadho

Monopatine Super Wings

PB0432

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Monopatine Super Wings

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes

Me lartesi te rregullueshme qe ofron lehtesi ne udhetim

Timon drejtues lehtësisht i manovrueshem

Doreza te veshura me material te bute

Plate per vendosjen e kembeve kunder rreshqitjes 

E pershtatshme per moshat mbi 3 deri ne 8 vjeç 

Me personazhin e dashur Batman 

Keshillohet qe te perdoret nen vezhgimin e drejtperdrejte te nje te rrituri

*Sigurohuni qe gjate perdorimit femijet te jene te pajisur me kokore

Permasat: 60 X 20 X 10 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: