Cam Kosh Brevettato Millegiochi B122

Produkte te reja

CAM

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

21 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Koshi me tapet per sigurine dhe mbrojtjen e femijeve teksa luajne. 

Mund dhe te mbyllet per te mos zene shume vend ne shtepine tuaj. 

Anesoret i ka me rrjete per nje mbrojtje maksimale. 

Eshte me ngjyra te kendshme keshtu femija do argetohet pa mase. 

Permasat:125x77,5x83 cm

Peshon 14,5 kg.

Fleta e të dhënave

Sipas peshës ose moshës 0-15kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: