Clementoni Loder Baby Car Soft & Go Baby Zmadho

Clementoni Makine e Vogel Baby Car Soft & Go Baby

NOL0011

Produkte te reja

Clementoni

17 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

900 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Makine e vogel, e marke Clementoni.

Eshte e pershtatshme per femije te te moshave mbi 6 muajsh.

Material i bute, i cili nuk demton femijet tuaj.

Makine shumengjyreshe, e bere enkas per te terhequr vemendjen e femijeve.

Me permasa 90x65x65mm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: