Clementoni Autobus Me Formuse Scu

NOL0014

Produkte te reja

Clementoni

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Formuese me ngjyra per femijet e vegjel, Clementoni.

Nje autobus shkolle me ngjyra, e mbushur me 10 formuese dhe 2 personazhe (qenushi dhe derrkuci).

Formueset jane me ngjyra te ndryshme te forta per te terhequr vemendjen e femijes.

Material i bute dhe i pademshen, nuk jane toksike dhe jo aromatike. Lahen lehtesisht.

Ngjyrat e ndritshme jane te pershtatshme per te zhvilluar perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Keto lodra gjithashtu do te nxisin edhe imagjinaten e femijes suaj.

Te pershtatshme per femijet e moshes 10-24 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10-24 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: