Clementoni Panda qe Kerkon Perkedhelje

NOL0041

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Arushi Panda kerkon perkedheljet tuaja.

Nje arush i kendshem interaktiv dhe foles.

Panda mund te flase dhe te kendoje vetem me nje perkedhelje ne koke, kjo fale sensoreve qe ka.

Ndihmon femijen ne zhvillimin e perceptimit vizual.

Arushi mund edhe te levize me ane te dy rrotave qe ka tek kembet.

Nje loder e pershtatshme per femijet e moshavva 10-36 muajsh

Dimensionet 21,8 x 14 x 10 Cm.

Pesha 240 gr.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: