Clementoni Loder Tharese Kelly

NOL0043

Produkte te reja

Clementoni

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loder se ciles vajzat e vogla nuk mund ti rezistojne.

Kelly eshte nje tharese flokesh llafazane me aktivitet elektronik, mekanik dhe me nje drite LED.

Shtypni butonin dhe tharesja do te ndizet vertete.

Ajo stimulon shkathtesi, koordinim, shikimin dhe afron me shume vogelushet ne boten e numrave me ane te shume kengeve.

E pershtatshme per femijet 10-36 muaj.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: