Pino Set Treni me Hekurudhe Zmadho

Pino Set Treni me Hekurudhe

BAO0233

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loder e dashur per femijet, imagjinate per te realizuar nje rol te caktuar ne shoqeri

Loja e markes Pino, nje tren me hekurudhen , kafshe dhe mjedis perreth ndihmon ne zhvillimin e aftesive te te menduarit dhe levizjes.

Nje loje qe luhet ne menyre te pavarur dhe interaktive.

I jep mundesi femijes te zhvilloje empatine ndjenjat dhe pervojen

E projektuar ne menyre te tille qe kerkon shkathtesi dhe shpejtesi ne vendien e pjeseve ne nje teresi te madhe sic ehste hekurudha.

Kjo ehste detyra e femijes e me pas te beje trenin  me lokomotiven dhe 2 vagonat.

E fundit, udhetim te kendshem

Per femijet mbi 3 vjec

Loja eshte nje element i rendesishem ne rritjen e femijes. Duke u kenaqur e zbavitur gjate lojes, femijet mesojne dhe marrin njohuri te cilet i shfaqin ne mjedisin qe i rrethon.

Permasat: 35x23,5x6 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: